DarzamUNparkam.lv nodrošinām drošu un draudzīgu vidi, kur bērni var spēlēties un izklaidēties, izmantojot mūsu ierīces. Mūsu produktu kvalitāte garantē to lietošanas izturību un drošību. Skatiet rotaļu laukumu aprīkojumu.

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt ierīces bērnam, kurā viņš varētu spēlēt, mācīties un augt iekļaujošā un pieejamā, ikvienam piemērotā vidē.

Kā uzņēmums mēs meklējam ideālu risinājumu, nodrošinot kvalitātes nodrošināšanu, drošības sertifikāciju un garantijas. Kā arī piedāvājam produktus zaļākai dabai, kurā atradīsiet atkritumu tvertnes un šķirošanas konteinerus.

Starp daudzajiem  rotaļu laukumiem mums ir plašs aprīkojuma klāsts, kas izgatavots no nerūsējoša vai cinkota un pulverveida krāsota tērauda. Mūsu produkti ir sagatavoti daudzām bērnu vecuma grupām. Rotaļu laukumi pilnībā atbilst visām lietotāju un tirgus vēlmēm. Mūsu pārdošanas piedāvājumā ir daudz aprīkojuma rotaļu laukumam. Mēs ražojam rotaļu laukumu aprīkojumu bērniem. Mūsu rotaļu laukumu aprīkojums ir paredzēts skolām, āra teritorijām un parkiem.

Visiem bērniem patīk arī lēkāt. Tagad viņi to var izdarīt drošā vidē. Augstākās kvalitātes batuts ilgstošai izmantošanai ārpus telpām visu gadu; var atstāt pat mitrā stāvoklī. Batuts ir aprīkots ar cinkotām atsperēm un laika apstākļu izturīgu lecamo paklāju. Lecamais paklājs ir pieejams 6 krāsās un daudzos modeļos, kurus izvēlēties. Batuts ir pieejams divās versijās: atverams un neatverams. Atveramā versija atvieglo tīrīšanu ierīces iekšpusē.

Spēļu laukuma batuti ir izgatavoti no cinkota tērauda lādes, ap kuru ir pārklāta SBR vai EPDM gumija un iekšpusē pret slīdes plastmasas elementi. Šie produkti garantē izklaidējošu vidi, daudz jautru un laimīgu lietotāju!

Sporta sistēma un parka mēbeles, ko mēs radījām ģimenēm un kopienām, lai izbaudītu brīvo dabu. Mūsu piedāvājumā varat atrast tādas āra iespējas kā arēnas. Mums ir dažādas iespējas izvēlēties saviem bērniem un nodrošināt viņiem ideālu vietu, kur spēlēt futbola spēli. Ir arī laba ideja skolas teritorijai pavadīt laiku, veicot dažas aktivitātes brīvā dabā. Sporta nodarbošanās ir veselīgas dzīves pamatprincips un sagādā patiešām daudz prieka.

Mūsu sporta aprīkojums dod iespēju nodarboties ar dažādām komandas spēlēm, ķermeņa treniņiem vai vienkārši pavadīt lielisku laiku atpūtai brīvā dabā.

Pilsētas mēbeļu daudzveidība piedāvā plašu galdu, solu, velosipēdu novietnes, miskastes, stabus, kas klasificēti kā nerūsējošais tērauds, cinkotu, dzelzs izmaksu, betona izgatavotu iekārtu izvēli. Tas ir ideāli un nepieciešams ievietot katrā rotaļu laukumā un ielas rajonā. Ērtai un ērtai izvēlei mēs sagrupējām visus produktus ģimenēs. Tas palīdzēs jums aprīkot katru āra zonu viena stila mēbelēs.

Šeit jūs varat atrast paraug projektus ar mūsu produktiem no sērijām Limako un Park. Mēs arī ievietojām dažus projektus sajaukšanas sadaļā, kur ir visu sēriju produktu kombinācija. Sadaļa ar Limako produktiem vecuma dēļ sadalījāmies 3 grupās - zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem. Tas noteikti jums palīdzēs daudz, lai izstrādātu pārsteidzošas āra telpas bērniem.

Lai aizsargātu dabisko vidi ,mēs piedāvājam izmantot modernās tehnoloģijas, pielāgojot tās iespējām un investīciju vajadzībām.

Kopš tā laika sadzīves atkritumi ir savākti, sadalot tos četrās galvenajās daļās + jauktie atkritumi:

PAPĪRS (zils),
METĀLI UN PLASTIKA (dzeltena),
STIKLS (zaļa krāsa )
BIO (brūna krāsa).
* Ja frakcija tiek sadalīta caurspīdīgā un krāsainā stiklā, ir spēkā šādi nosacījumi:

caurspīdīgs stikls (balts),
krāsains stikls (zaļš).

Tāpēc piedāvājam īpaši konstruētus konteinerus bioloģiski noārdāmiem atkritumiem, kas aprīkoti ar ventilācijas sistēmu režģa vai tā sauktā veidā režģis, kas integrēts ar tā dibenu, kura uzdevums ir atdalīt lieko mitrumu, un ventilācijas atveres to iztukšo, papildus saturu, kā rezultātā saturs nepūst un izžūst, neradot smaržu. Piedāvājam arī smilšu un sāls traukus, kurus ziemas laikā nākas pārvest tos no īpašuma, slēptuves VAI noliktavas uz vietu ir diezgan garlaicīgs uzdevums, it īpaši tāpēc, ka ar šādu spaini bieži nākas staigāt vairākas reizes. Tāpēc ir vērts apsvērt šos smilšu un sāls traukus kā arī pārējos produktus.