Privātuma politika


SIA “Rinetta” ir atbildīga par personas datiem, kas tiek apkopoti un apstrādāti saistībā ar jautājumiem, kurus jūs mums nosūtāt, vai pasūtījumiem un pirkumiem, kurus veicat.
 
Mēs rūpējamies par jūsu privātumu un vēlamies, lai jūs justos droši, iesniedzot mums savu informāciju. Mums ir svarīgi būt atklātiem par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, un sniedzam informāciju tādā veidā, kas liek saprast, kā mēs apstrādāsim jūsu personas datus. Ja jums ir jautājumi par to, kā mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju, vai vēlaties pieprasīt kādas no jūsu tiesībām, laipni aicinām sazināties ar mums pa e-pastu: krista@rinetta.lv

 

Ja mēs saņemam no jums pieprasījumu, mēs varam pieprasīt papildu informāciju, lai nodrošinātu, ka mēs izpaužam informāciju pareizajai personai. Pieprasījums pēc reģistra izraksta jums jāparaksta rakstiski.


Kādi personas dati tiek apstrādāti, kāpēc un cik ilgi?
Mēs vācam vārdu, uzvārdu, uzņēmumu / organizāciju, e-pastu, personas / korporatīvo identifikācijas numuru, PVN numuru, adresi, pasta indeksu, pilsētu, valsti, tālruņa numuru, IP adresi. Šī informācija mums ir nepieciešama, lai mēs varētu izpildīt savas saistības saskaņā ar līgumu ar jums kā klientu (piemēram, nosūtīt piedāvājumu, piegādāt jums preces, iekasēt maksu un tamlīdzīgi) un lai izpildītu mūsu juridiskās saistības (grāmatvedības likumi, sūdzību tiesības un tamlīdzīgi).
Informācija tiek glabāta septiņus gadus.

Mēs neapstrādājam lielu daudzumu personiskās informācijas. Mūsu sākumpunkts nav apstrādāt vairāk personas datu, nekā tas vajadzīgs mērķim.


Pēc piegādes jums vai jūsu uzņēmumam
Lai izpildītu ar jums noslēgto līgumu, mums ir jānodod jūsu vārds, adrese, tālrunis, e-pasta adrese mūsu loģistikas partnerim. Tad atbildība par jūsu personisko informāciju tiek nodota mūsu partnerim.
Informācija tiek glabāta septiņus gadus.

 

Klientu apkalpošana ir svarīga
Mēs glabājam informāciju, kuru jūs sniedzat, sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, kamēr mums ir juridisks pienākums (patērētāju tiesību akti, tiesības iesniegt sūdzības un tamlīdzīgi), un veicam interešu līdzsvaru, lai spētu vislabākajā veidā risināt mūsu klientu apkalpošanas jautājumus un izpildītu mūsu saistības pret jums kā klientu.
Informācija tiek glabāta trīs gadus.

 

Jūsu personiskās informācijas drošība
Mēs vienmēr aizsargājam jūsu personisko informāciju īpašās sistēmās, kas ir aizsargātas ar paroli un šifrētas. Mēs rīkojamies tikai ar personisko informāciju, kas nepieciešama, un tikai cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama, lai sniegtu vislabāko servisu mūsu klientiem.


Sīkdatnes
Mēs izmantojam Google Analytics. Šie pakalpojumi izmanto sīkdatnes.


Informācija citiem
Mēs nekad nenododam jūsu personisko informāciju trešajām pusēm, izņemot loģistikas partneriem, partneriem, maksājumu risinājumu partneriem, apdrošināšanas partneriem, auditorfirmai un juridisku pienākumu gadījumā. Tie, kas saņem informāciju, ir neatkarīgi atbildīgi par personas datiem.

 

Cenas

Mēs paturam tiesības mainīt cenas vietnē bez iepriekšēja brīdinājuma. Cenas, kas ir spēkā pasūtīšanas laikā, tiek piemērotas arī piegādes laikā.

 
Samaksas veids

Ganību iela 69/71, Liepājā, LV-3401, Latvija

PVN Nr.: LV52103065791

Reģ. Nr.: 52103065791

Banka: Luminor banka AS

Konts: LV22NDEA0000083958409

SWIFT kods: RIKOLV2X 

Svarīgi!

Apmaksājot rēķinu, lūdzam (mērķis) norādīt - Jūsu Ordera Nr.